Poškodení občania – blahoželáme pán Mečiar k narodeninám

Autor: Filip Adamik | 27.7.2012 o 16:15 | Karma článku: 16,20 | Prečítané:  2419x

Pán Fico nezverejnil obsah blahoželania k 70. narodeninám pánovi Mečiarovi, zrejme sa nemôže verejne priznať, že bol jeho agentom od samého počiatku. Ale my poškodení občania, ktorí máme čisté svedomie, nemáme so zverejnením obsahu žiadny problém.

Blahoželáme pán Mečiar, že sa Vám podarilo tak precízne a bezprecedentne podviesť občanov v roku 1992, keď Vaše Hnutie za demokratické Slovensko nečakane vyhralo voľby. Vtedy ľudia ani len netušili, že za Vami stála armáda vyše 60 tisíc príslušníkov komunistickej ŠTb, vyše ďalších 60 tisíc ďalších pomocníkov verejnej bezpečnosti, pohraničnej stráže a desiatky tisícov rodinných prisluhovačov, ktorí vtedy pravdepodobne „zmanipulovali“ voľby.

Blahoželáme pán Mečiar, že Vaše skvelé a neopakovateľné bilbordy so šachovnicou pretvárky zdedenej po kolaborantskej garnitúre občanov presvedčili, že len Vy ste bol ten pravý vodca slovenského národa, ktorý im zabezpečí lepší život než aký mali za socializmu, tak nebezpečnej vlády proletariátu. Žiaľ, ani vtedy ľudia netušili, že celú kampaň ste financovali zo zahraničných tajných tokov, ktoré ste im vracali zo štátneho rozpočtu.

Blahoželáme pán Mečiar, že ste pre blaho slovenského národa „vybojoval“ samostatné Slovensko, ktoré po tisíc rokoch sa oslobodilo od vykorisťovateľov a utláčateľov. Žiaľ ani vtedy ľudia netušili, že ste si s pánom Klausom rozdelili teritórium na posilnenie mafiánskej politiky za účelom nedemokratického vývoja oboch krajín.

Blahoželáme pán Mečiar, ale už s trochou slzou v očiach, že aj vďaka „Vám“ a vaším spolupracovníkom doposial prešlo vyše 1.200.000 občanov sitom nezamestnanosti, že aj vďaka „Vám“ a vaším spolupracovníkom sa už vyše 350.000 občanov prepadlo do bezdomovstva, že aj vďaka „Vám“ a vaším spolupracovníkom bolo za 20 rokov zavraždených vyše 3400 občanov, že aj vďaka „Vám“ a vaším spolupracovníkom spáchalo za 20 rokov vyše 34500 občanov amovraždu, že aj vďaka „Vám“ a vaším spolupracovníkom sa prepadlo do chudoby väčšina obyvateľstva, že aj vďaka „Vám“ a vaším spolupracovníkom je tu absolútna nevymožiteľnosť práva a každý druhý občan sa cíti byť ohrození, že už ďalej nemôžem pokračovať lebo slzy zaliali klávesnice počítača, vďaka pán Mečiar v mene mŕtvych, pozostalých a poškodených občanov a týmto Vám želáme veľa zdravia a šťastia vo vašom ďalšom živote a mnoho úspechov vo vašej ďalšej službe vo verejnom živote.

Blahoželáme pán Mečiar, že Vaše Hnutie za demokratické Slovensko vybudovalo pre radových občanov – CHORÚ DEMOKRACIU

http://www.youtube.com/user/chorademokracia

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Marek Vagovič: Fico sa potrebuje udržať, aby sa kauzy nevyšetrili

Niektorí novinári berú Ficove výroky o prostitútkach príliš osobne, tvrdí novinár Marek Vagovič.

EKONOMIKA

Slováci ponúkajú za železiarne najviac, Američanom sa to máli

Žiaden záujemca neponúka cenu, ktorá by uspokojila U. S. Steel. Predaj neuzavreli.

KOMENTÁRE

Ako Danko začal mať problém s kebabom

Keď to hovoril Breivik, vraveli sme, že mu straší vo veži.


Už ste čítali?