Neuveriteľné – biznis so živým tovarom - deťmi

Autor: Filip Adamik | 20.10.2012 o 2:59 | (upravené 20.10.2012 o 3:07) Karma článku: 6,09 | Prečítané:  1312x

Normal 0 21 Keď som si pozrel video, neveril som vlastným očiam ako hlboko klesla ľudská duša, keď predmetom získavania financii sú sociálne dávky za náhradne rodičovstvo. Nič by na tom nebolo zlé, keby sa po rokoch neodhalil nekalý úmysel „pestúnov“. Keď Veronika vyrástla zo sociálnej siete, pestúni dostali nápad, ako si udržať sociálne dávky.

Veroniku počali súrodenci, zo strachu pred odhalením tejto genetickej informácie sa jej zbavili v prospech novodobého sirotinca. Súdnym rozhodnutím sa Veronika dostala do výchovy náhradných rodičov, ktorí dostávali od štátu nemalé financie za výchovu. Ale nevychovávali ju, len poberali sociálne dávky. V 14-tich rokoch sa jej rast zastavil a tak ostalo malým dievčatkom s výškou 142 centimetrov aj po ďalšie roky.

Spoveď Veroniky Krywultovej jasne odhalila zámer náhradných rodičov, išlo im najmä o to, aby nestratili sociálne dávky až Veronika dosiahne vek dospelosti. Nevlastný otec ju ponúkal svojím kamarátom a nevlastná matka ju „pripustila“ svojmu šamstrovi. Podarilo sa, Veronika otehotnela. Nestačila sa čudovať, keď po prepustení z nemocnice je „odobrali“ vlastné dieťa. Náhradní rodičia ju vyhlásili za nespôsobilú pre výchovu vlastnej dcérky. Návrhom na súd dosiahli, že Veronika nedostávala materský príspevok pre jej údajnú nespôsobilosť. Súd zveril do opatery jej dcérku opäť náhradným rodičom aj s jej materským príspevkom.

Keby to ostalo len pri tom, ešte by sa to dalo zniesť, ale ako s ňou „nakladali“ aby súd presvedčili, že je nespôsobilá, tak to už je až neuveriteľné. Čo oči nevidia, to srdce nepáli, pozrite si prosím toto video.


Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Štátna poisťovňa nemá peniaze na zdravie. Manko je vyše 50 miliónov

Odhad peňažnej straty na základe analýzy spoločnosti Deloitte potvrdil pre SME finančný manažér a bývalý audítor Marián Jánoš.

DOMOV

Kde sa darí zločinu? Policajti prekreslili mapy kriminality

Polícia hlási viac násilností a mravnostnej kriminality.

TECH

Poruchy spánku, bolesti hlavy. Aké sú dôsledky zmeny času

Zmätok, nepríjemné posuny aj ranná neistota.


Už ste čítali?