Prečo sa 17. november považuje za deň zrady a nie deň víťazstva (1)

Autor: Filip Adamik | 30.12.2012 o 20:43 | (upravené 30.12.2012 o 21:31) Karma článku: 5,20 | Prečítané:  1062x

Keď v 89-tom sa hovorilo o roku 1968 ako o roku zrady na česko-slovenskom národe, na ktorého Vasil Bilak a spol., povolali vojská Varšávskej zmluvy aby potlačili údajnú kontralevolúciu, ľudia verili, že treba zmenu a podporili tzv. „nežnú revolúciu“ vo viere, že sa ide vylepšovať socializmus, taká je Holá pravda.

Dnes je už viacerým občianským aktivistom jasné, že 17. november 1989 nebol o zmene k lepšiemu pre „diktatúru proletariátu“, ale o zradu tohoto proletariátu (hlúpeho a sprostého) ale išlo o odovzdanie moci prostredníctvom študentskej revolúcie, ktorá dostala kúzelnu prezývku „nežná“. Český disident Peter Pithart to verejne priznal v médiach.

Pri surfovaní na internete sa stretávame s rôznymi názormi na toto obdobie, ale ani jeden z týchto názorov, ktoré sú prezentované v médiach a to aj v tom najhorúcejšom „verejnoprávnom“ sa žiaľ nezakladá na pravde. Stačí si vypočuť iné názory a porovnať so svojími vlastnými úsudkami, skúsenosťami, alebo odborne povedané empirickými dôkazmi a sami dôjdeme k tomuto poznaniu, že stále sme klamaní! Dokedy? To už je ťažšia otázka.

Skutočne ma zaujalo video uverejnené na Youtube, ktoré svojími názormi viacerých občianských aktivistov ma presvedčilo, že není pravda to čo počujeme z verejnoprávnych médii o udalostiach okolo 17. novembra 1989. Odporúčam širokej verejnosti pozrieť si nielen túto tretiu časť, ale aj tie predchádzajúce. Je hanbou slovenského národa a hlavne verejných činiteľov, že nenabrali doposiaľ odvahu povedať občanom pravdu, tak jako to urobil Peter Pithard.

Nezabudni pozrieť túto zaujímavú petíciu:
http://www.peticie.com/peticiaobcianskehokandidatajanamolnara


Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Marek Vagovič: Fico sa potrebuje udržať, aby sa kauzy nevyšetrili

Niektorí novinári berú Ficove výroky o prostitútkach príliš osobne, tvrdí novinár Marek Vagovič.

EKONOMIKA

Slováci ponúkajú za železiarne najviac, Američanom sa to máli

Žiaden záujemca neponúka cenu, ktorá by uspokojila U. S. Steel. Predaj neuzavreli.

KOMENTÁRE

Ako Danko začal mať problém s kebabom

Keď to hovoril Breivik, vraveli sme, že mu straší vo veži.


Už ste čítali?