Prečo sa 17.november považuje za deň zrady a nie deň víťazstva.(2)

Autor: Filip Adamik | 11.1.2013 o 18:00 | Karma článku: 5,65 | Prečítané:  926x

My starší sme sa už vyrovnali s oficiálnymi názormi, že 17. november 89 bol organizovaný zdola, spontánne z vôľe ľudu. Ovšem objavujú sa aj iné názory. Pre jedných bol "prechod" úspešný lebo zbohatli, a tí ostatní mali podľa nich prosto smolu, že sa nachádzali v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Opozičné názory zatiaľ nemajú miesto v médiach. Ale ako môžeme pozorovať okolo seba, nastupuje nová generácia, ktorej to jedno už nie je, a to je dobré.

S veľkým záujmom pozorujem tento kanál na Youtube a odporúčam každému slušnému občanovi aby zhliadol aj tieto argumenty z „opačnej strany“. Je len stále hanbou, že naši politici sa stále tvária, akoby sa nič nestalo, akoby za chudobu i môžu občania sami, lebo si nevedia zarobiť. Svet je už taký, aj smrť Kenedyho sa doposiaľ neobjasnila, lebo proste sa nenájde odvážny vyšetrovateľ, ktorý by spočítal všetky dôkazy za - proti a vyniesol ortiel. Obdivujem odvahu Petra Pitharta, ktorý priamo do televízie povedal, že 17. november nebola žiadna revolúcia, ale dohoda o odovzdaní moci. Stal sa hrdinom, lebo povedal pravdu.

http://www.denik.cz/samet-rozhovory/pithart-nebyla-to-revoluce-ale-predani-moci.html

Na Slovensku je to horšie, politické špičky a s nimi aj všetci tí, ktorým sa darí a na zmene zbohatli majú strach povedať pravdu. Stále nás, myslím tým, tú mlčiacu väčšinu, považujú za retardovaných, hlúpych, sprostých imbecilov. A to nie je dobré, lebo ľudia vďaka internetu sa dozvedajú pravdu aj o týchto kľúčových veciach a čím dlhšie to budú naťahovať, tým horšie to môže byť pre nich. Objavujú sa totiž aj občianskí aktivisti, ktorí majú odvahu strčiť ruku do osieho hniezda.

http://www.peticie.com/peticiaobcianskehokandidatajanamolnara

Pri surfovaní na internete som objavil ďalšie pokračovanie diskusie na túto tému. V tejto druhej časti si môžete vypočuť skutočne veľmi zaujímavé názory občianských aktivistov na otázku kto profitoval a kto stratil. Profitovali tí, ktorým sa život zlepšil či už u dôvodov pripravenosti na zmenu, alebo z dôvodov väčšieho šťastia. Druhý názor je protichodný, podľa druhej skupiny práve väčšina stratila na svojích právach, stratila na dôstojnom živote, na šťastie v rodinách a stratila takzvanú ľahkosť žitia. Odporúčam všetkým slušným ľuďom pozrieť, počúvať a vytvoriť si vlastný názor.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Policajný odborár: Útočiť na ženu od chrbta nie je normálny zákrok

Ak by mali policajti kvalitnú výbavu, počet incidentov by klesol, tvrdí policajný odborár MARIÁN MAGDOŠKO.

DOMOV

Kaliňák nepovažuje sotenie ženy za podstatné, nová ombudsmanka to skúma

Policajný prezident Tibor Gašpar chce zlepšiť psychickú prípravu policajtov.

KOMENTÁRE

Dni Islamského štátu sú takmer spočítané, ale teror v Európe nezmizne

Radikálni bojovníci sa vracajú do Európy.


Už ste čítali?