Prečo sa 17.november považuje za deň zrady a nie deň víťazstva (4)

Autor: Filip Adamik | 8.3.2013 o 17:45 | (upravené 8.3.2013 o 17:52) Karma článku: 4,42 | Prečítané:  712x

Názory a stanoviská na štvrtú otázku „Ako ďalej, pokračovať a vylepšovať zastupiteľskú demokraciu, alebo urobiť razantnú zmenu a hlavne ako“ sa zjednotili na tom, že pokračovať v týchto klamstvách je sebevražda. Čitateľ sa už isto dozvedel, že v Českej republike obvinili protagonistu „Nežnej revolúcie“ Václava Klausa z vlastizrady!

Na Slovensku sú zatiaľ zmierlivejšie názory, ale hovorí sa nahlas, že „rozliate mlieko treba upratať, inak začne neznesiteľne smrdieť“. Otvorená otázka ostala vysieť vo vzduchu. Ako to všetko urobiť, aby zase občan nebol oklamaný a podvedený. Jedna skupina názorov je za pokojné a „nežné“ upratovanie s odôvodnením, že násilie prináša len ďalšie násilie, treba zakladať občianské snemy a viac angažovať verejnosť. Druhá skupina hovorí, že dosť bolo nežnosti, porozumenia a tolerancie, nakoľko pohár sa už prelial, a všetci vieme, že z vlka baránok nebude. Nikto sa už dobrovolne nevzdá nakradnutého majetku, tak im ho treba jednoduch zobrať. Ale ako?

Ja osobne sa prikláňam k zlatej strednej ceste, niečo medzi nežným pohľadením a poriadným hákom pod bradu. Zaujímavé riešenie má občianský aktivista, ktorý si trúfa urobiť zmenu zaujímavým spôsobom. Ten presadzuje zmenu na dva kroky. Prvým krokom je preukázať demontáž demokracie práve porušovaním ľudských práv zo strany naších zástupcov, tým, že prijímajú zákony, ktoré sú v rozpore s Európskym Dohovorom, a preukázaním skutočnosti, že tajným dohľadom nad občanmi sa prevádza vlastizrada, nakoľko je podozrenie, že predmetom štátneho tajomstva je ignorovanie ústavného článku 154 zo strany polície, prokuratúry a súdnictva pri odstraňovaní krívd páchaných na obyčajných ľudí, ktorí sa domáhajú spravodlivosti. Takýto útok proti vlastným občanom je vlastizrada.

Druhým krokom je prostredníctvom občianského kandidáta do funkcie prezidenta SR presadiť radikálnu ZMENU!

Tu je linka:

http://www.peticie.com/peticiaobcianskehokandidatajanamolnara

Ako ešte? Tak to Vám už nepoviem. Pozrite si všetko naživo v ďalšom pokračovaní tohoto seriálu:

http://www.youtube.com/watch?v=4Zoq0aczY0I


Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Žiadne potraviny a autobus raz za týždeň. Okraj kraja, na ktorý sa zabudlo

Ľudia v Prešovskom samosprávnom kraji o práci župana veľa nevedia. Trápia ich najmä cesty a nezamestnanosť, ale aj životné prostredie.

EKONOMIKA

Sagan či Hantuchová sa budú plateniu daní vyhýbať ťažšie

Ministerstvo chce zabrániť presunu ziskov.

Čo je nové na SME

SMEnaživo: Diskusia s kandidátmi na bratislavského župana

Príďte dnes o 18.00 diskutovať.


Už ste čítali?