Neuveriteľný príbeh tajného dohľadu nad občanmi štátnou mocou

Autor: Filip Adamik | 12.7.2013 o 23:00 | (upravené 12.7.2013 o 23:15) Karma článku: 4,61 | Prečítané:  248x

Čitateľ už pozná, že fandím občianským aktivistom za priamu demokraciu a pranierujem bývalých komunistov a eštebákov, ktorí vládnu našej krajine a neúmerne sa obohacujú na úkor slušných ľudí. Ale tento príbeh, ktorý som objavil pri bežnom surfovaní na internete mi pripomína ten najhorší sen, ktorý som v živote mal, keď ma zatlačila nočná mora v smrteľnom kŕči pred posledným infarktom.

Dnes už nemusíme predkladať dôkazy o tom, že na Slovensku existuje pojem „nevymožiteľnosť práva“, že drvivá väčšina ľudí tejto smutnej krajiny žije takpovediac od výplaty k výplate, že je vysoká nezamestnanosť a dlhodobo nezamestnaní sa už neevidujú čo skresľuje predkladanú štatistiku, že spoznávame nový pojem „bezdomovci“ ktorí rastú ako huby po daždi a ktorých stretávame na každom rohu ulice, že chudoba sa lavínovite šíri po celej našej krajine, ktorá ešte před dvomi desaťročiami nepoznala pojem nezamestnanosť, chudoba, bezdomovstvo a nevymožiteľnosť práva. Ale len málokto sa zamyslel nad príčinami tohoto neutešeného stavu. Ponúkam Vám jedno krátke zamyslenie.

 

Nikdy by som neveril, že príbeh občianského aktivistu, ktorý rečnil do mikrofónu na protestoch „Gorila“ a iných známu vetu „reštartujme spoločnosť, systém zylhal“, ktorý hovoril o tajnom dohľade nad občanmi, ktorý varoval nás všetkých, že štátna moc porušuje úmyslene naše ľudské práva, ktorý predkladal dôkazy zo svojích súdnych sporoch, že predmetom štátneho tajomstva je ignorovanie článku 154c Ústavy SR políciou, prokuratúrou a súdnictvom, že nad nepohodlnými občanmi sa prevádza nelegálny tajný dohľad s cieľom privodiť nepohodlným občanpom bezdomovstvo a že bezdomovcov vyrába tento systém aby  zastrašoval aktivistov, ktorí by chceli zmenu alebo priamu demokraciu, že tento člověk s tak pevným rodinným zázemím sa môže ocitnúť na ulici. Nedá sa obsiahnúť všetky jeho varovania ale v jednom nám všetkým preukazuje, že tajný dohľad existuje. Na túto stránku som pri surfovaní natrafil, neváhajte a čítajte.

http://www.koloseo.info

Z materiálov vyplýva, že tajný dohľad rozbil jeho rodinu a odlúčil otca dvoch detí od rodiny za asistencie jeho vlastnej manželky, neuveriteľné ale pravdivé. V skratke ide o to, že pán Ján preukazal na svojej webovej stránke, že už od samej tzv. „nežnej revolúcie“ sa snažil prostredníctvom HSP – Hnutie za slobodu prejavu, dostať pod občianskú kontrolu prevod majetku z predtým spoločného vlastníctva do súkromných rúk prostredníctvom televízie, čo sa mu nepodarilo. Tu je zaujímavá linka na jeho klipy z roku 1992:

http://www.youtube.com/channel/UC-8B6zR_6zl6bd1qdYyqm8g/videos

Pán Ján obviňuje vlastnú manželku zo zrady, že uprednostnila svoj blahobyt pred jeho právom na rodinný život, zradila ho tajnému dohľadu a zapredala aj vlastného syna ako "krkavčia matka" a takto začala vojna v rodine:

http://www.koloseo.info/prokuratura/010513/default.htm

Každý si môže urobiť svoj vlastný názor, kde je pravda, ale jedno je isté, že v tejto krajine čosi nie je v poriadku, keď občan volá o pomoc pred bezprávim, že vyše 4 roky poukazuje prostredníctvom videozáznamov z diskusii o problémoch spoločnosti a napokon sa záhadne v rozpore so zákonom prepadne do bezdomovstva za asistencie vlastnej rodiny. Akú potom máme my ostatní  istotu, že takýto osud nečaká aj nás, keď budeme žiť ako slobodní občania a slobodne sa vyjadrovať?

Sú tieto jeho aktivity nežiadúce, pre koho je on Persona Non Grata, za tieto názory je prenasledovaný?

http://www.youtube.com/user/chorademokracia/videos

Tento príbeh ma natoľko zaujal, že si dovolím urobiť seriál z jeho životného príbehu a preto budem o ňom písať v čo najkratšom intervale.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Žiadne potraviny a autobus raz za týždeň. Okraj kraja, na ktorý sa zabudlo

Ľudia v Prešovskom samosprávnom kraji o práci župana veľa nevedia. Trápia ich najmä cesty a nezamestnanosť, ale aj životné prostredie.

EKONOMIKA

Sagan či Hantuchová sa budú plateniu daní vyhýbať ťažšie

Ministerstvo chce zabrániť presunu ziskov.

Čo je nové na SME

SMEnaživo: Diskusia s kandidátmi na bratislavského župana

Príďte dnes o 18.00 diskutovať.


Už ste čítali?