Prečo by mal byť prezident z opozície

Autor: Filip Adamik | 19.7.2013 o 23:00 | Karma článku: 6,03 | Prečítané:  176x

My skôr narodení sa pametáme ako sa voľakedy vravelo, že sicílska mafia je len slabý odvar aparátnikov komunistickej strany. Nemysleli sme týmto na radových komunistov, ktorí bojovali proti fašizmu a vybojovali slobodu, ani sme nenarážali na radových komunistov z robotníckej triedy či inteligencie. Už vtedy sme hovorili o aparátnikov, teda ľudí, ktorí radi prezliekali kabát len aby sa mohli myť lepšie než tí ostatní, aparátnikov, ktorí vysedávali po krčmách a riadili štát ako šedé eminencie.

Po 89-tom roku len málokto vedel, prečo bude trvať až 15 rokov pokiaľ sa zverejnia mená príslušnikov štátnej bezpečnosti a ich prisluhovačov, takzvaných eštebákov. Osobne som sa stretol s nebohým (o mŕtvych len v dobrom) Jánom Langošom, ktorého som poznal ako skromného dôstojnika socialistickej armády a býval neďaleko mňa na priváte v Bratislave. Ústav pameti národa, ktorý riadil sa len vďaka nemu stal priechodným až po tých dohodnutých 15-tich rokov. Dnes už každý vie, že mená v zoznamoch ŠTB nie sú vieryhodné, že tá škodná eštebácka zver sa sama seba vymazala a ostali tam len ľudia nič neznamenajúci.

Nie je mojím úmyslom urobiť recenziu sily bývalých eštebákov, ktorí prevzali tie najlepšie funkcie či už po prezlečení kabáta alebo aj v rúšku komunistickej strany, ale len upozoreniť na drobnosti, aby sme my nezabudli, že nám vládli dlhé roky eštebáci. To, že mali po 89-tom roku nevídanú moc nasvedčovali víťazstva hnutia ktorého samotná hlava bola evidovaná v tzv. Cibuľkových zoznamoch ako agnet ŠTB. Ale jedno svedectvo ma stále znepokojuje, máme ho stále pred očami, že bývalé hlavy štátu boli členmi bývalej KSČ s jedinou výnímkou prvého prezidenta SR, ktorý patril k takzvanej špici organizátorov prevratu. Vyzerá to tak, že nasledujúce prezidentské voľby sa chystá katastrofa.

Už teraz ústavní činitelia majú v pozadí červenú hviezdu, keby len oni, ale vierme, že aj v ostatných vysokých funkciách aj v tých najvyšších sú ľudia ich krvnej skupiny, nedávno do ich partie pribudol aj generálny a teraz len potrebujú obhájiť aby hlava šttu sa nevymykala ich pokrvnej línii. Preto je pre slovenský národ neprijateľný kandidát s červenou hviezdou na čele.

Nuž, ale koho voliť, keď nemáme veľký výber. Kampaň stojí milióny a tie majú len darebáci. Už v minulom blogu som sľúbil, že sa budem viac zaoberať jednej rodine, ktorá na tento červený hyenizmus najviac doplatila, nezabudol som, ale pravdu povediac, času málo a problémov čoraz viac. Toto som objavil pri surfovaní na internete, niečo to signalizuje.

Na začiatok sa treba vrátiť do roku 1992:

http://www.youtube.com/watch?v=XDrahByseZM

Pozrime sa na jeho názory po rokoch.

http://www.youtube.com/watch?v=4Zoq0aczY0I

No a ako dopadla rodina teraz?

www.koloseo.info tak to už je sila!

Tak už viete prečo by mal byť prezident z opozície? Práve preto, lebo mafia KSČ sa stáva reálnou hrozbou pre všetkých čestných slovákov.

Pokračovanie nabudúce....

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Žiadne potraviny a autobus raz za týždeň. Okraj kraja, na ktorý sa zabudlo

Ľudia v Prešovskom samosprávnom kraji o práci župana veľa nevedia. Trápia ich najmä cesty a nezamestnanosť, ale aj životné prostredie.

EKONOMIKA

Sagan či Hantuchová sa budú plateniu daní vyhýbať ťažšie

Ministerstvo chce zabrániť presunu ziskov.

Čo je nové na SME

SMEnaživo: Diskusia s kandidátmi na bratislavského župana

Príďte dnes o 18.00 diskutovať.


Už ste čítali?